Köpekle Seyahate İzin Veriliyormu?

Merhabalar,bizim apartmanımız yıkılınca kiraya çıkıcaz.Evimiz tekrar yapılınca paramızı alıp orduya taşınıcaz.Sorum şu orduya giderken köpeğe izin veren firmalar biliyormusunuz?1,5sene sonra taşınıcaz.Golden alıcam ozamana kadar kocaman olur.Bagajda gitmesi pek içime yatmıyor yanımda gelmesini istiyorum.

5 CEVAP

Orduya taşınacağız ama otobüs şart

güncell

patkam

Anladım umarım bir çözüm bulunur

Gsima

otobüse kedi dahi almıyorlar bırak bi köpek alsınlar üstelik golden yani orta boy bir köpek öldürsen almazlar tek şartı sakinleştirici ve taşıma çantasıyla beraber bagajda gidebiliyor ama zaten sakinleştirici aldığı için gidene kadar uyur ki bunu kabul eden de bi kaç firma onlarda orduya gidiyor mu bilmem

patkam

Tanıdığınızdan bir günlüğüne ödünç araba alıp köpeğiniz ve ailenizi taşınıcağınız yere götürün...öbürsü gün arabayı sahibine geri verirsiniz