Kuru Mama

MimozaE

Yavru kediler için kuru mama da en iyi marka hangisi ?

4 CEVAP

Sselin1

N&d düşük tahıllı. En iyi markadir diyemem zaten bu durum kediden kediye degisiyor ama kesinlikle temiz icerikli bol et iceren dengeli bir mama. Bir takviye kullanmaza gerek kalmadan kullanabilirsiniz

MimozaE

Teşekkürler

mervegck06

Nd, acana, orijen gibi üst segment mamaları öneririm. Ben kedime nd kısırlaştırılmış kediler için olan az tahıllı tavuklu narlı mama kullanıyorum

elifozdemir

brit care tavsiye ederim ben kedilerim için kullanıyorum çok memnunum, içeriği zengin ve temiz nadir mamalardan