Yavru Kedımızın Burnu Akıyor

NazliPamus

Merhaba arkadaslar
Arkadasımın sahiplendiği yavru kedinin burnu akıyor görüntüyü de paylaşıyorum sizce ne yapmalıyız. Konu hakkında bilgisi olan arkadaslardan yardım bekliyoruz.

4 CEVAP

Anonymus552223

Cok kotu gorunuyor o kedi, soguk alginligi olmis, kendi kendine gecmez veterinere gitmesi lazim acil

merveaydar

kesinlikle veterinere götürülmeli ve sahiplenen arkadaşınız da evde göz, kulak bakımını yapmalı, her yeri çok sağlıksız görünüyor

PiremsesKutsi

Burnunun akması ve tıkalı olması çok ciddi bir sorun, tamamen yıkanırsa yemek yemeyi bırakır.

Basit gibi dursada erken tedavi edilmezse çok ciddi sorunlara sebep açacak bir durum hemen veterinere gidip tedavisini başlatın hiç oyalanmayın lütfen