Mama Değiştirmek

minnoskoss_123

Merhaba. Yavru kedime Matisse mama kullanıyorum. Fakat ailem fiyatından çok şikayetçi ve bu yüzden şuan farklı bir mama almamda ısrarcılar. Matisse’den daha uygun fiyatlı, içeriği yeterli bir mamaya geçiş yapmak istiyorum. Öneriniz var mı?

9 CEVAP

Kedinizin sağlıklı büyümesini ve ileride ödemediğiniz mama fiyatının katlanarak size dönmesini istemiyorsanız Matisse'den de kaliteli bir mama kullanmalısınız.

Reflex alabilirsin matisse kadar olamasa da fena değil. Daha uygun arıyorsan aro olabilir ama aronun yavru kedi maması yok.

minnoskoss_123

Evet az önce bayağı baktım. *********’dan, *********’dan, *******’dan felan ama güzel birşey bulamadım. En son çare olarak buradan Reflex mamayı gördüm ekledim sepetime mecbur artık:( Aro’ya da bakarım ama yavrusu yoksa alamam maalesef. Golosi, Britcare felan baktım ama onlar Matisse’den fazla ediyor. Teşekkürler cevabınız için.

nidaxu

burası genelde fiyatları şişiriyor, googledan daha uyguna bulabilirsiniz farklı sitelerden karşılaştırarak

Sselin1

Bence de baska sitelerde cok daha ucuza bulabilrsiniz, *******, *********, *********, ********** gibi sitelere bakin. Reflex her kedi begenmiyor ama Felicia bakin isterseniz reflex kadar ucuz degil ama matisseden ucuz

minnoskoss_123

@prettyrabbitco ben herşeyin farkındayım. Fakat Matisse’den daha uygun, Matisse’den daha kaliteli mama yok? Maddi durumumuz maalesef yetmiyor. Ayrıca sadece kendi kedime değil sokaktaki kendi köpeklere de mama aldığım için masraf hayli artıyor. Ailem de bundan şikayetçi.

minnoskoss_123

@Sselin1 Felicia’ya bakacağım, teşekkürler:)

minnoskoss_123

Petlebi website isimlerini sansürlemiş:D

minnoskoss_123

@nidaxu haklısınız:D