Kedim 1 Ayda 3 Kere Kızgınlığa Girdi. Sebebi Ne Olabilir?

yavuzlevent

Merhabalar,
1 yaşına 1 hafta var ancak son 1 ayda 3 kere kızgınlığa girdi. Bu normal mi? İnternette bayağı bir araştırdım ama cevabını bulamadım.

Irk:scottish fold
yaş:11 Aylık
Cinsiyet:Dişi

3 CEVAP

selsen

Kisirlasmadigi surece ne yazikki 10 15 gunde bir girebiliyolar kizginliga

emrezrtrk

Benim kedim de öyleydi veteriner rahminde sıkıntı vardır dedi.Kisirlastirinca sıkıntı kalktı ortadan

mavitilki

Kediniz bir yaşının altında da olsa bir kez girmiş kızgınlığa. Dişiler için bir yaş ve bir kızgınlık isteniyor. Yaklaşık bir yaşında girmiş zaten kısırlaştırın bence.