Kedim Yüksekten Düştü

melb

dün ben okuldayken olmuş olay her yer kapalı olmasına rağmen bir şekilde çıkmış çatıya. yine de aşırı bir yükseklik yok çatıyla yerin mesafesinde. dün uyudu hep ve şu an gece 3de bile uyuyor çok korkuyorum tepki veriyor bakıyor kuyruğunu sallıyor ama kalkmıyor yerinden veterinere gidebilecek durumum yok şu an ne yapabilirim? iç kanama mı geçiriyor? yoksa bir travma mı yaşadı çünkü ablam bulduğunda korkusundan dışkı akıtmış her yeri dışkıymış ne olur yardım edin belediyeye götürmeli miyim?

4 CEVAP

srplzngl

Allah aşkına veterinere götürün bir an önce. Okurken elim ayağım titredi.

Mogimo02

5 10 metre meselesi değil arkadaşlar. Az bi mesafeden dustu kedim bugun röntgen cekildi ve omurga kayması çıktı. Goturmen lazim hemen

melb

belediyeye götürücem

unalx

Felç olabilir belki anlık korkudan sebep de olabilir yine de en iyisini onların doktorları bilir ama bence riskli bişey yok bütün kediler atlar zıplar düşer 4 ayak üstüne öyle 5 10 metre bi yükseklik değilse sanmıyorum ama inşallah düzelir hemen