Kaka Sonunda Gelen Kan?

paviella

İki buçuk yaşında bir kedim var dün kakasını yaparken sonunda kan geldiğini gördüm. Veterinere sordum ıkınmadan kaynaklanıyordur dedi. Bugün de aynı şey oldu sona doğru biraz fazla ıkındığını gördüm gerçekten. Görünürde hiçbir problem yok ama bu beni çok rahatsız ediyor. Ne yapabilirim bilmiyorum veteriner yeterince ilgilenmedi gibi geldi bana.

9 CEVAP

Esi

Ayn sorun benim kedimdede oldu kabızlık ve fazla gazdan oluyor dediler mama farklı bir mama verdi onu kullandı bi ara geçmişti ama şimdi ara sıra yine oluyor tualetini yaparken zorlandığı için oluyor dediler eğer fazla ilgilenmediyse başka bir veterinere götürmenizi öneririm

Duygunuro

ahh ahh aynı sorun bizde aylardır oluyor bizim de geçti sonra tekrar başladı, aramadağım veteriner yapmadığım tedavi yöntemi kalmadı. emin olun bunu yaşayan çok kedi var ve kesin çözüm bulamıyor sözde veterinerlerimiz, nasıl telaşlı ve kızgınım anlatamam:( bir çaresini bulursanız nolur yazın

paviella

Gaz sıkıntısı dedi veteriner. Röntgen çekildi ben de gördüm gazı çıkaramadığı için ıkınıyor o da rektumda çatlamaya sebep oluyor dedi. Bir şurup verdi düzeldi şurubun adını tam hatırlayamıyorum. Ama şu an gayet iyi zaten tuvaletini sıkı takipteyim.

paviella

Bu arada başka bi veterinere gittiğimi söylememe gerek yok. Bazı veterinerler ilgilenmiyorlar yeterince ne yazık ki.

Ecerana

bnim kedim tavuklu mama yediği dönem de hep kanlı yapıyordu ve sürekli gaz çıkarıyordu. şükür sizin ki geçmiş :)

BalliBadem

Bi süre yaş mama verin aynı şey devam ediyorsa sıkıntı

paviella

Gaz problemi çözülünce bu sorun da çözüldü. Artık kaka sonunda kan yok çok şükür.

Duygunuro

ilacın ismini yazarsanız çok seviniriz

paviella

Veterinere danışarak vermeniz daha iyi olur ama yine de sorayım öğrenince buraya not düşerim. :)