Whiskas

ezgiisu

Evde whiskas mama var komşumuz almış normalde asla kedime vermeyecektim ama bugün kendi mamasının kalan kısmınk ite ite bir kova suya boşaltmış ve çok az bir mama kalmış mama sipariş ettik ama o gelene kadar evdeki whiskastan versek sorun olur mu

3 CEVAP

srplzngl

kaç günde gelir mama?
Fırında tavuk ya da et pişirip yanında bulgur ve yoğurtla yedirebilirsiniz. 1-2 gün idare edilir bu şekilde. Boşu boşuna whiskas yemesin bence.

ezgiisu

pazartesi kargoya verilir salı ya da çarşamba gelir büyük ihtimal :(

SerkanO

Benzer durumdan muzdaribim. Tam 8 gün önce *********’dan ProPlan sipariş verdim. 8 gündür Kargo gelecek. Stokta olmayan mamayı satmışlar. Bugün mamamız bitti. Alternatif alabileceğim bir yer olmadığı için 2-3 gün Bonacibo ile beslemek zorundayım. Yiyor, beğendi de ama ne olur bilmiyorum.