Kedim Karanlıkta Kalıyor

Ozgenur97

Dişi kedimi 3 ay önce kısırlaştırdik. Hiç problemsiz atlattık herşey yolunda gitti. Bu sabahtan beri çok durgun ve karanlık yerlerde oturmayı tercih ediyor. Normalde koşarak gittiği yerlere gitmiyor. Sebebi ne olabilir?

2 CEVAP

SerkanO

Geçici bir şey olduğunu düşünüyorum. Badem de bazen yerlerde, bazen lavabo altında, bazen banyo mermerinde yatıyor. Bunu alışkanlık haline getirip 2 gün sürdürdüğü oluyor. Sonra normal yaşantısına devam ediyor

Bari

Aman aman bişi olmuş telaşlanın demiyorum ama benim fikrim
Bence bir rahatsızlığı vardır durgunsa herzamnki gibi oynamıyor uyuduğu yerleri değiştiriyor gizleniyorsa bi problem vardır diye düşünüyorum eğer böyle olmaya devam ederse tabi bigünlük birşey se kızınızın canı bugün böyle istemişte olabilir tabi :) yinede tedbirli olmak gerek