Kedi Tasması

surpriz

Kedim zilli tasmasını kesinlikle beğenmiyor. Taktığımda onla müthiş bir savaş verip zilini çıkarmaya çalışıyor. Siz de eğer bu durumla karşılaşmışsanız ne gibi yollar denediniz nasıl alıştırdınız ?

1 CEVAP

iameceevans

Benim de ilk taktığımda çıkarmak istedi baya uğraş verdi ve 2 güne alıştı. Eğer tasma büyük geliyorsa falan evden çıkarken tasmayı çıkarın ne olur ne olmaz benim kedim minik olduğu için tasma biraz büyük geliyordu ve çıkarmaya çalışırken zarar veriyordu kendisine dişine taktırıyordu. Şimdi büyüdü ve tasma tam geliyor. Alışması da 2 gün kadar sürdü artık çıkarmaya çalışmıyor. Tasmayı çıkarmayın alışacağını düşünüyorum.