Golosi Kedi Maması

bademthecatt

Golosinin içeriğini inceledim fiyatına göre güzel görünüyor kullananlar varsa yorumlarını alabilir miyim? kediler severek yer mi? Birde golosi mi daha iyi matisse mi?

15 CEVAP

BanuYuzgec

Golosiyi sokak kedilerim için kullanıyorum ama taurin oranı düşük bence matisse daha iyi

ZehraBulutt

Golosi kullanmadım ama matisse'den memnun kaldım. Fiyatına göre iyi bir mama bence.

pongul

matisse

Byerdal

Golosi bilmiyorum kullanmadım, ama matisse güzel bir mama,bir kaç markadan sonra tekrar matisseye dönüş yaptım.

esrakarfes

Bende şuan matisse kullanıyorum ve kedimde gözle görülür bir fark var bende matisse öneriyorum

dilanabanoz

Golosi kullanıyorum hatta gaza gelip 20 kiloluk paketini aldım. ilk geldiğinde hangi mamayı alacağımı hiç bilemediğim için geçici olarak proline almıştım bayılarak yiyordu golosiye geçince paket hışırtısı duyduğu zaman eskisi kadar heyecanlanmadığını gördüm

bademthecatt

GÜNCEL

bademthecatt

GÜNCEL

bademthecatt

Hiç kullanan yok mu?

bademthecatt

Bende matisse kullanıyorum iki kedimde arkadaşımın kedisi için sordum golosiyi :)

dilanabanoz

Golosi kullanıyorum hatta gaza gelip 20 kiloluk paketini aldım. ilk geldiğinde hangi mamayı alacağımı hiç bilemediğim için geçici olarak proline almıştım bayılarak yiyordu golosiye geçince paket hışırtısı duyduğu zaman eskisi kadar heyecanlanmadığını gördüm

dilanabanoz

Golosi kullanıyorum hatta gaza gelip 20 kiloluk paketini aldım. ilk geldiğinde hangi mamayı alacağımı hiç bilemediğim için geçici olarak proline almıştım bayılarak yiyordu golosiye geçince paket hışırtısı duyduğu zaman eskisi kadar heyecanlanmadığını gördüm

dilanabanoz

Golosi kullanıyorum hatta gaza gelip 20 kiloluk paketini aldım. ilk geldiğinde hangi mamayı alacağımı hiç bilemediğim için geçici olarak proline almıştım bayılarak yiyordu golosiye geçince paket hışırtısı duyduğu zaman eskisi kadar heyecanlanmadığını gördüm

dilanabanoz

Golosi kullanıyorum hatta gaza gelip 20 kiloluk paketini aldım. ilk geldiğinde hangi mamayı alacağımı hiç bilemediğim için geçici olarak proline almıştım bayılarak yiyordu golosiye geçince paket hışırtısı duyduğu zaman eskisi kadar heyecanlanmadığını gördüm

dilanabanoz

Golosi kullanıyorum hatta gaza gelip 20 kiloluk paketini aldım. ilk geldiğinde hangi mamayı alacağımı hiç bilemediğim için geçici olarak proline almıştım bayılarak yiyordu golosiye geçince paket hışırtısı duyduğu zaman eskisi kadar heyecanlanmadığını gördüm