Mama Ve Suyu Ayrı Mı Olmalı?

Sut_lac

Arkadaşlar internette gezinirken sabahın böyle bir yazısını okudum. Mama ve suyu kaplarının yan yana olmasından nefret ederler demisler. İlk kez kedi bakıyorum pek de bi bilgim yok ama doğru mu ki bu?

5 CEVAP

Kevserhaksever

Saçmalık gibi geldi banada suyun mama kabının yanında olması gerekiyor bu her hayvan için bu şekilde. Mama yerken sırf sonrasında değil arada da içiyorlar çünkü suyu.

iameceevans

Benim ikisi birleşik ve hiçbir sorun yaşamadım

surpriz

benim de yan yana hiçbir sorun yaşamadık

Ebrarh

benimkiler yan yana hiçte sorun olmadı bu zamana kadar böyle şeyde ilk kez okudum

bihtercik

ben yan yana koyamıyorum maalesef tepki olarak suyu döküyor.
kediden kediye değişiyor sanırım hep ayrı koymak zorunda kalıyorum