Hangisi Neden İcerik Bakimindan Farki Ne

umut93

Anket

Bonocibo(temiz mama)
(0 oy)
felicia (kuzulu)
(6 oy)
Toplam (6 oy)

Hangi ve icerik farki ne bunlarin

2 CEVAP

surpriz

*********nın Micho, Mito, Bonacibo mamalarının hiçbiri taze et içermiyor. Hepsi kurutulmuş tavuk proteini içeriyor. Peki tavuk proteini nedir ? Tavuk unu demek bu. Hepimiz biliyoruz. Yani et değil de tırnak, gaga gibi geriye kalan her şey demek. Kaliteli et içermemesi sebebiyle ben *********ya sıcak bakmıyorum. Çünkü mama içeriklerinde en önemli şey bence et içeriyor olması. Diğer markayı kullanmadım bilgim de yok. Ama diğer mama gerçek et içeriyorsa ben olsam onu seçerdim.

Kevserhaksever

Ben felicia kuzuluya geçtim önceden de tavuklusunu kullanıyordum ama protein oranı bir tik daha fazla severek yiyor. Diğer mama hakkında pek bilgim yok. Ama veterinerim benim kedime felicia için çok besleyici bir mama diyerek verdi hatta arada ben hills mama da aldım ama kaka kokusu ve ishal yaptı. Felicia da o sorun yok çok şükür ve fiziki olarak kuzuluya gectigimden beri ekstra güçlendi.