Cins Kedi Sakinliği?

alaraww

Şimdi benim deli dolu oyun delisi bir kızım var.Bir tane arkadaşım var kedi hareket etse korkuyor falan.Bende bu şartlar altında kedi sahiplenmemesi gerektiğini söyledim.Alışabilirsen ki zamanla her şeyine alışıyorsun sahiplen ama her kedi elbet koşar oynar,24 saat uyuyan yatan kedi yoktur dedim.Arkadaşım da Scottish ve British cinsi kediler hep yatıyor onlardan sahipleneceğim diyor.Bende onların da avlanma içgüdüleri var,kuş görünce onlarda deliriyor desemde fayda etmedi.Kedinin sahiplenilip sonra bırakılmasından korktuğum için arkadaşımın bu kadar üzerinde durdum.Sizin fikirlerinizi de almak istedim.Bence kediler ne kadar sakin olurlarsa olsun oynamayı seven canlılar.British,Scottish cinsi kedisi olanlar kedilerini kısaca anlatabilir mi?

16 CEVAP

Benim scottish straight kedilerim var. Bir tanesi(büyük olan) hiç hareket dahi etmiyor,çok hareketsiz bir kedi. Kardeşi de çok oyuncu çok hareketli. Bundan önce de sokak kedisi vardı. O çok çok hareketliydi.Yani uzun lafın kısası kedilerin cinsiyle alakalı ama kedilerin hareketleri karekteriyle daha alakalı.