Ne Golosı Ne De Brıt Care

Yrnkrblt20

Arkadaşlar ne Golosi ne de Brit Care yedi kedim mecbur sokak hayvanlarına verdim ki çok iyi mamalardı... hangi mamayı vereceğimi şaşırdım iyice. **Yardim !!!!!! **

6 CEVAP

mavitilki

N&D veya proplan deneyin

surpriz

ND, Proplan, Hills bunlar gerçek et içeren mamalar. fiyatları biraz pahalı. ama kaliteli mamalar. kedilerin hepsi kendine has. sizinki de seçici birine benziyor. deneyerek bulmanız lazım. ben olsam kaliteli mamaların içime sinenlerinden en küçük paketini alır dener yemezse markayı değiştirerek devam ederdim

surpriz

kediniz yavru mu bilmiyorum ama golosi trimix adult kedi maması gerçek et içeriği açısından piyasadaki mamaları düşünürsek orta sınıfta. brit care kuru mamasını değil de yaş mama içeriğini biliyorum. %45 gerçek tavuk eti içeriyor ki bu güzel bir oran. sağlık örgütlerinin standartlarına uyuyor ama taurin ilavesi yok vs vs vs. yani hepsinin derinlemesine incelenmesi gerek yavrularımızın sağlığı için

Anonymus552223

Aslinda bir kac gun gecse alisirdi. Adi mamalari daha cok severek yiyorlar cunku

ddevrim

felicia yeme garantisi var

Yrnkrblt20

Bi ay boyunca denedim yemedi kesinlikle ağzında geveleyip yemiyordu... yetişkin kedi 2 yaşında golosi karışık olanı denedim... çok fazla bütçem yok O yüzden çok aşırı pahalı olanlara da gitmek istemiyorum bakcam artık bi şekilde... bu mamalar zaten Benim bütçemi biraz aşmıştı