Suyunu İçer Mi?

Rkandu11

Merhaba arkadaşlar. Çocuğumu 1-2 günlüğüne yalnız bıraktım, misafirliğe geldim. Fazlaca su ve mama kapları koydum. Ama çocuğum bir süredir su kabından değil musluktan su içiyor. Şimdi çok merak ediyorum acaba su kabından içiyor mudur? Yarın öğleden önce eve dönücem ama şimdi mi gitsem diye çok merak ediyorum endişeleniyorum.

11 CEVAP

umut93

Ben sizin yerinizde olsam duramazdim giderdim kedinizin aliskanligina bagli demekki taze su seviyor bu ozel suluklar var motorlu olan surekli akinti yapan tavsiyem onlardan birini almaniz hem kafanizda rahat eder

umut93

Benim bahsettigim https://tr.*******.com/kediler/catit-11998/p-130558?r=022517437452&gclid=EAIaIQobChMIif_Hx7Dv5QIVxLTtCh2DIQ6wEAQYAyABEgIU5fD_BwE urun bu

umut93

Malesef bilmiyorum onu ama internetten kisa bir arastirma yaparsaniz eminimki bulursunuz bence

Evet susuz kaldırığında içer.

Rkandu11

Bu sitede 1.5 lt var, sizce az mı?

Rkandu11

Kaç litrelik haznesi var, bilginiz var mı?

Rkandu11

Çok teşekkür ederim çok sağolun :))

Evet susuz kaldırığında içer.

Cevap çok basit hayvanın su kabını devamlı içindeki suyu yenilemen ve temiz tutman gerek taze su içmek istiyor

Anonymus552223

Simdilik hemen gitme panik yaomaya gerek yok biraz daha ac içer ama içer. Sabaha kadar hic icmese bile brisey olmaz zaten

Anonymus552223

Az icer diyecektim