Kedimin Makatında Bir Şey Fark Ettim?

Tuanatck

Resimde belli olacağı gibi kedimin makat kısmında dün böyle bir şeyler fark ettim tam olarak ne olduğunu anlayamadım bu nedir sizce, haftaya veterinere gidicez ama yinede içim içimi yiyor

5 CEVAP

Bence de büyük ihtimalle parazittir.

lwb

Kakası bu renklerdeyse kaka kalıntısı da olabilir, parazit aşısını yakınlarda yaptırdıysanız düşük bi ihtimal parazit kaynaklı da olabilir

Tuanatck

Parazit aşısı haftaya olucak ama bir arkadaşım mantar dedi emin olamadım ben de:(

iameceevans

Poposunda mantar ilk defa duyuyorum. Sanmıyorum. Eğer parazit aşıları olmadıysa sorunun parazit olduğunu düşünüyorum

Tuanatck

Cevaplar için teşekkürler.