Kedim Kusuyor Ve İshal

Maumau

6.5 aylık siyam kedim bugün sabah ve akşam üzeri olmak üzere 2 kere kusmuş. Aynı zamanda veterinerde ishalini de yaptı. Antibiyotik iğnesi vuruldu. Acaba ne yapmam lazım veteriner üşüttüğünü söyledi çok halsiz ve bizden kaçıyor lütfen yardımcı olun

8 CEVAP

iameceevans

Veteriner gerekli müdehaleyi yaptıysa zamanla iyileşir diye düşünüyorum. Hemen iyileşmez insanlarda olduğu gibi. Siz ilginizi eksik etmeyin devam ederse tekrar veterinere götürürsünüz.

Burcumdnmz

İshali hangi renkte koyu ve kanlı gibiyse kanlı ishal olmustur

bağışıklığını yüksek tutmaya çalışın immun44 gibi takviyeler verebilirsiniz ad mama da çabuk toparlatıyor. iştahı nasıl, ne durumda şuan?

Maumau

Ağzından salya gelmiş bu arada lütfen bakar mısınız

Maumau

Cevap verir misiniz

Maumau

Merhaba. Az önce yine götürdüm kendisini. İshali kanlı değil normal ishal şeklinde yapmış. Karın ağrısı varmış ve ateşi bugün yokmuş. Yarın tekrardan 3.kere götürücem kontrole. İnanın çok korkuyorum. Ya iyileşmezse ya düzelmezse ya ciddi bir şey varsa diye kafayı yedim. Az önce aşıdan sonra yem ve su içti. Dünkü antibiyotikten sonra ishalinin geçmemesi benim iyice kafama takmama yol açtı.

Maumau

Cevap verecek var mı

iameceevans

Bence evham yapıyorsunuz lütfen sakin olun yukarıda dediğim gibi. Bakın ateşi de yokmuş gittikçe iyileşiyor hemen iyileşmesini bekleyemezsin.