Acil Yardım

Kevserhaksever

Kedim lastik toka ile oynamayı çok seviyor kendi tokasini kaybedince de sacimdakini almaya çalışıyor. O yüzden yanlışlıkla saçımı yemiş ve yarim saat önce dışkı ile onu cikarmis ve heryere kaka bulastirmis bu sorun değil ben bakarken saç elimde kaldı. Daha sonra mama istedi verdim kakasini az ama normal yaptı. Gimcat gastro sindirim için paste kullanıyorum sanırım onun sayesinde dışkı ile çıkardı. Bir sorun olur mu yaşayan var mı. Yarın da dışkısını kontrol edicem bir sıkıntı olursa veterinere götürücem ama yasayan varsa ya da bilgisi olan tavsiyelere açığım.

2 CEVAP

lwb

Ben sürekli yaşıyorum, odamda yerde saç olunca tokayla oynarken yutuyor saçı, bi çok kez ağzından çıkartıyorum, kakasından da çıkıyor ben macun da kullanmıyorum sindirimi için. Kaka içinde saç olunca kakasını yaparken bulaştırabiliyor, gözümle şahit oldum o olaya. Sorun olmaz merak etmeyin, tokayı yutmasın yeter

Kevserhaksever

Çok teşekkür ederim içim rahatladı:)