İshal

Sadenn

Annemin evde baktığı 2 aylık yavru kedi ishal ve poposuda şişmiş dışa doğru ve çok kötü kokusu var evin içi çok kötü kokuyo bu şekilde bu durumu yaşayan oldumu hiç olduysada ne yaptınız acaba bilgi verebilirmisiniz birde ishal için bağırsak düzenleyici flagly diye bi şurup varmış galiba kullanıpda faydasını gören oldumu kedisi için bilgisi olan bilgi verirse sevinirim

5 CEVAP

Poposu o duruma gelene kadar siz nerde yaşıyorsunuz aynı durumda olsanız buradan medet umup beklermiydiniz?lütfen hemen veterinere götürün aşırı ishalden ölecek yoksa

lwb

Sürekli kaka yapmaktan poposu o hale gelmiştir böyle bi durumda veterinere götürüyoruz.
Siz de götürmelisiniz, hekim yönlendirmesi olmadan böyle durumlarda ilaç kullanamazsınız. Ayrıca ishal yavru kedilerde özellikle ölümcüldür, bi an önce bi vet görmeli

pinarcaya

Veterinere goturun. Probiyotik ve prebiyotik almasi lazim.

Avokadomm

Veterinere kesin götürün.Ve verdiğiniz mamayı değiştirin.Felicia veya hills güzel mamalar tavsiye ederim.Benim kedimde ishal olmuştu neredeyse 1 hafta.Patates ve tavuk haslayıp vermiştik.Flagyninde hapını 2 ye bölüp suyla kariştirip icirmistim cok faydasını gordugumuz söylenemez.

eozgeu

Hemen veterinere götürün. Çocuğu da gözlemleyin iştahsızlık, halsizlik kusma gibi durumlar da var mı ve veteriner önermedikçe bizlerin içtiği ilaç vs. kesinlikle vermeyin. Geçmiş olsun miniğe