Golosi,Felicia,Matisse

Seymadmrdgn

kısır 1.5 yaşındaki tekir kedilerime hangisini önerirsiniz daha önce reflex kullanıyoduk ama bunlar daha iyi gibi 2 haftadır araştırıyorum çok yüksek bir bütçem yok yardımcı olursanız sevinirim

5 CEVAP

lwb

Matisse

ZehraBulutt

Diğerlerini denemedim ama matisse kullanıp memnun kaldığım bir mama. Farmina'nın tüm ürünleri kaliteli genel olarak.

TATA4242

Yazdıklarına göre matisse en iyisi.İki tip mamada kullanabilirsin.Farklı olan mamalar olursa ikisindende faydalanırlar.

Seymadmrdgn

teşekkür ederim

dilanabanoz

suzionlineblog tavsiyelerine bir bak çok açıklayıcı oluyor. bütçelere göre mamaları ayırdığı bir yazısı vardı ben de oradan görüp golosiyi inceleyip kullanmaya başladım