Kedileri Otobüse Alıyorlarmı?Acil Lütfen Çok Acil

Merhabalar ben yakında yavru bir kedi alıcam.Fakat ondan 1,5 sene sonra orduya taşınacağız.Orduya kedimi götürmeme izin verirlermi?taşıma kutusunun içinde yanımda olsun istiyorum.Bagajda kalmasına gönlüm razı değil.

24 CEVAP

kittycat

Bagajda korkudan ölür hayvancağız.kabul etmeyin sakın..

İzin veren bir firma halen bulamadım );

Aermia

Kedilere ozel bi merhem gibi birsey varmis patisinin altina suruyomussunuz 6-7 saat uyuyomus onu deneyebilirsiniz

denizvepamuk

taşıma kutusunda götür

Onları yapıcağımı söyledim fakat kabul etmiyorlar

berkcan_ERT

KEDINI ANCAK UYUTARAK BIR TASIMA CANTASINA KOYARAK GOTUREBILIRSIN

Öyle yapicam ama izin verilmiyor

Badems

Kucakta götürülmeye izin verilmiyor. Ancak uyutularak bagajda gitmesine izin veriyorlar ki uyutulmaları yanlış bence. Uçak daha mantıklı bence süre ve stres açısından eğer imkanınız varsa.

Uyutulmasına itirazım yok.Tek problemim bagajda sıcaktan havale geçirip ölmesi.