Kedileri Otobüse Alıyorlarmı?Acil Lütfen Çok Acil

Merhabalar ben yakında yavru bir kedi alıcam.Fakat ondan 1,5 sene sonra orduya taşınacağız.Orduya kedimi götürmeme izin verirlermi?taşıma kutusunun içinde yanımda olsun istiyorum.Bagajda kalmasına gönlüm razı değil.

24 CEVAP

Teşekkürler

gokceyigit

KEDİ VAR KÖPEKMİ SİZDE ANLAYAMADIM

Gsima

komik :D ???????????? aynı soruyu köpek için sordun cevap verdim eğer gizliden alırsan ve ses çıkarmazsa alabilirsin yanına yada onun içinde bir bilet al ve söyle firmaya kabul ederler belki ama almazlar sanmıyorum çünkü o bi hayvan ve herkes sıcak bakmıyor onlara

Sakinleştirici vericem kutusunda yanımda gelsin istiyorum.Çünkü tam sıcaklarda taşınacağız bagajda ölür.

Gsima

işte o çok zor yani ama gizliden alabilirsin kaç saat ki mesafe

12 saat var.Gizliden almamda imkansız olur.Kutusunda uyicak ve yanımda durucak.Onu burda bırakıp gidemem.

Gsima

valla sadece bi kaç firma alıyor onlara sorun o halde

Hangi firmalar söylermisiniz lütfen?

Gsima

lider adana,aydoğanlar,inan,kamil koç

Kedi

Dila2003

bak canım benim kedimi aldılar ama bazı firmalar almıyor kedi kutusunda götürmelisin ve ayrıca altta bir sünger yada bez-kumaş parçası yayılı olmalı çünkü tuvaletini uzun süre yani mola verene kadar tutamaz diye

pelinakcan

evet alıyorlar benimde kedim vardı onu alıyorlardı

Kutusunda ama yanımda gelebilirmi yani? Ve hangi firma aldı sizinkini

Onu burada bırakıp gidemem terketmeye çok karşıyım.Kamilkoç alırmı acaba kutusunda durucak ve sakinleştirici vericem.Ama yanımda dursun isiyorum.

Kamil koç ile görüştüm fakat bagajda durucak diyorlar.