Aşılar

hasan2000

ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE MERHABA KEDİMİ İLK SAHİPLENDİĞİMDE 2 AY ÖNCE İC DİŞ PARAZİT KARMA AŞISIN YAPTIRDIM.2 AY GEÇTİ ARTIK ARAŞTIRIYORUM HER VETERİNER FARKLI ŞEY SÖYLÜYOR BİLMİYORUM ARTIK EĞİTİMLERİNDEMİ SIKINTIMI VARSA YOKSA İNSANLARIMI KANDIRIYORLAR LÜTFEN KEDİ BAKIMINDAN ANLAYAN BİRİ BANA KEDİ AŞI TAKVİMİNİ VE TAHMİNİ ÜCRETLERİN YAZA BİLİRMİ
AŞI ÜCRETLERİ KONUSUNDA SIKINTI YOK AMA KANDIRILMAKTA İSTEMİYORUM.5 AYLIK ERKEK (SARMAN-TEKİR)

4 CEVAP

sutreceli

Eşimin abisi uzakta veteriner diğer aşılar için bir şey diyemem ama iç dış parazitte boşuna o kadar para vermeyin biz iç paraziti 3 ayda bir hap olarak yutturuyoruz sizin kendinize yarım yeter dış paraziti de pire görürsem ensesine damlatıyorum

Bellasmom

Ben kedime karma 1, karma 2, lösemi 1, lösemi 2, kuduz ve iç-dış parazit yaptırdım. Karma ve kuduzu yılda 1 kez, iç-dış paraziti 3ayda 1 tekrarlamanız gerekiyor. Kimi kedi sahipleri lösemi aşısı yaptırmıyor ama ben içim rahat etmediği için ilk aşılarında yaptırdım bir daha yaptırmayı düşünmüyorum. Parazitleri 35er liraya diğerlerini 70er liraya yaptırıyorum.

Sana önerebilceğim ve kazıklamıycağından emin olduğum tek yer Bursada merkez veteriner. Gerçekten hayvanlarla çok güzel ilgileniyorlar ve hangi aşıların nr zaman olucağını sana takvim olarak veriyorlar. Bir çoğu yer evet fazla fazla salak saçma aşılar yazıp şişiriyorlar. Ki bu kadarına hiç gerek yok inan bana. 10 tane kedim var her birinin ayrı ayrı pasaportu var

lösemi yaptırmanıza gerek yok bence hiç dışarı çıkmayacaksa. Karma ve kuduz yaptırın ve 3-4 ayda bir iç dış parazit yaptırın. aşı fiyatları ortalama 70 oluyor. karma aşı 2 kere uygulanıyor