Kedim Zeytin Çekirdeği Yuttu

pati16

Anket

Zararlı
(5 oy)
Zararsız
(3 oy)
Toplam (8 oy)

Kedim sabah biz görmeden masadaki zeytin çekirdeğini yutmuş. Ondan sonrada masada ekmek ve zahter yemiş. Nolucak bilmiyorum hep masadan bir şey yemelere meraklı. Zor yakalıyoruz zaten çıkıyo masaya. 5 aylık oldu. Zararı var mıdır sizce?

3 CEVAP

srplzngl

Yerinizde olsam veterinere götürüp kontrol ettirirdim. Geçenlerde instagramda bir hekim paylaşmıştı. Zeytin çekirdeği tıkanma yapmış, operasyonla almışlar. Korkutmak istemem ama temkinli olmakta fayda var.

pinarcaya

Buna engel olmalisiniz. Zeytin cekirdegi kakasiyla cikar diye dusunuyorum ama bugun olmasa yarin zararli bisey yutabilir.

Mucahidd

Benim kedimde bugun zeytin cekirdegi yuttu sizinki nasil cikti ltf acil