Kediler İçin Zeka Geliştirici Oyuncak Tavsiyesi Verebilir Misiniz?

SEAGULL

Kediler için zeka geliştirici oyuncak tavsiyesi verebilir misiniz?

4 CEVAP

srplzngl

Ben bir de farklı poşet çayların paketlerini biriktiriyorum. Paketi derken en içteki çay poşetini saran kağıdı kast ediyorum. Zaman zaman bütün paketler döküyorum önüne. Hepsinin değişik değişik kokması ilgisini çekiyor. Bayağı zaman geçiriyor onlarla.

SEAGULL

Harikasınız, çok güzel fikirler. Çok teşekkür ederim hepinize tek tek.

srplzngl

Muffin tepsisinin bir kaç bölmesine ödül maması koyuyorsunuz. Üzerlerini de zilli kedi topları ya da ters çevrilmiş muffin kağıtlarıyla kapatıyorsunuz. Kedi de ödülleri yemek için zekasını kullanmak zorunda kalıyor :D

ZehraBulutt

Ağzı kapalı ufak boylarda bir karton kutunun üst ve yan taraflarına 5 lt su bidonunun kapağıyla birkaç yuvarlak çizip kesiyoruz, bu deliklerden kedimizin sevdiği zilli top, fare gibi oyuncakları atıyoruz. Kedimiz de bunları çıkarmaya çalışıyor. Maliyetsiz ve eğlenceli bir oyuncak. Benim kedimin favorilerinden, kartonu parçaladığı için 1-2 ayda bir yenisini yapıyorum ve asla sıkılmıyor.