Kedim Nefes Almakta Zorlanıyor Ne Yapmam Gerekir ?

qazi28

Değerli arkadaşlar kedim nefes alıp verirken zorlanıyor, tıkanıyor. Hırıltılı bir nefes alma hali oluyor ve adeta donup kalıyor. Daha 3 aylık :( Ne yapmam gerekir ? Direk veterinere götürmeyi düşünüyorum ama acaba başka çözüm yöntemleri de var mı veya normal olabilir mi bu durum ? ( Sevildiğinde vs çıkarttığı Hırıltılı gibi değil, sanki boğazında bir şey kalmış,çıkarmaya çalışıyormuş gibi bir ses)

6 CEVAP

ZehraBulutt

Solunum yolu enfeksiyonudur büyük ihtimalle, lütfen ihmal etmeyin, bugün gidin veterinere.

pinarcaya

Veterinere goturmelisiniz tabiki.

qazi28

Teşekkür ederim, bende böyle düşünüyorum. İnşallah ciddi bir şeyi çıkmaz :((

bademthecatt

Ciddi birşey değildir benimde tedavi ettiğim kedi tekrar hastalandı akciğeri su dolmuş o yüzden hırıltılı ses çıkarıyordu ilaçlarla geçer :)

qazi28

Veterinere gittik, çok şükür herhangi bir problem yok. Her ihtimale karşı 1-2 ilaç verdi. Ancak büyük bir sorun yok çok şükür :) Herkese teşekkür ederim.

Busraaaaaa

Bizimki de böyle halsiz mı