İc Dış Parazit

Ozgurbenek

Bahçemizde olan dört beş tane yavru kedi var acaba onlar için iç dış parazit ilacı ne kullanabilirim

2 CEVAP

İç parazit için eczaneden andazol alın ikişer ml içirin 3 hafta sonra tekrar ikişer ml içirin ki parazitlerin yumurtadan yeni çıkanları dahil hepsi ölsün. Dış parazit içinse ucuz parazit damlalarından almayın işe yaramıyormuş boşuna para vermiş olursunuz, veteriner kliniğinden stronghold ya da frontline damla alın.

Ozgurbenek

Tm tesekkurler