Köpeğim Ve Hırçın Kedim

Evastaff

Merhaba, 1 yaşında olan american staff cinsi köpeğimiz var. Aldığımız yerde kedilerle iç içeydi. Bizim yanımıza geldiğinde de kedilerle iyi anlaştığını gördük. Kedi görünce arkasından oynamak için ağlıyor. 3 aydır eğitimde ve eğitim yerinde de kedilerle yatıp kalkıyor. Fakat 3 hafta önce 5 haftalık bir sokak kedisi bulduk. Onu sahiplendik ve bakımını yapmaya basladık. Esimin 2 ayrı kopeği daha var. Onlarda baya büyük ırk. Kediyi köpeklere gösterdik ve onlar hiç bir şey yapmadı ama bizim kedimiz cok hırcınlaştı. Birden tıslamaya baslayarak kaçmaya calıstı. Kaçarken her yerimizi çizdi. Bu haraketine köpeklerde havlamaya basladı ama allahtan kafeste oldukları ıcın zaraar veremediler. Yarın kızımızı eğitimden alıyoruz. Aynı seyi kedimiz kızımıza yaparsa diye korkuyoruz. Kızımız sakin ama sAldıtı eğitimi aldı. Birbirlerine zarar verirler mi.

4 CEVAP

Kızınızın birşey yapacağını sanmıyorum

Gsima

bence kediyi sahiplendirin kızınız eğitimli bir şey yapmaz fakat kedi ona zarar verebilir yazık olur

Evastaff

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Tek derdim eğer canı yanarsa karşılık verir mi dıyeydı :)

pelinakcan

evet verir düşmanlık duymaya başlamışlardır