Kedim Aralıklarla Kusuyor Ve Halsiz Çok Üzülüyorum

sena2041

Kedim Mars'ı 2 gün önce barınaktan sahiplendim iç dış parazi aşı ve damlası yapıldı bana kusma halsizlik ishal olabilir dediler eve geldik gayet iyiydi bebekler gibi bakılıyor zaten annem ve babam cok hassaslar 2 aylık cok seviyorum onu neyse dün gece kustu ben veteriner olabilir dediği için cok korkmadım kuru bebek mamasını yemedi gittim yaş mama aldım onuda yemedi ara ara gün içinde sarı beyaz gibi kusmuş simdide cok halsiz veteriner arkadasım ilaç önerdi yarın onu alıcam olmadı iğne yaptıcak ama eğer iç dış parazit aşısının yan etkisiyse suan bir iğne veya ilaç daha ağır gelebilir cok kararsızım cok mutsuzum sizce iğnenin yan etkisimi yoksa başka bişey miii lütfen cevap verin cok çaresizim

7 CEVAP

Bastet9

Normal süreçte, kediye herhangi ilaç ve ya aşı uygulamasında veterinerlerin söylediği ; kusma,ishal ve ateş olursa muhakkak haber verin olur. Bu durumların (özellikle; kusma ve ishal) önemsenmesi gerektiğini düşünüyorum, bence siz biran önce yakınınızda ki başka bir veterinere götürün derim, hiç olmadı gidip danışın.

Veterineri degistirin

sena2041

lütfen cevap verin

sena2041

çok sağolun

Veterineri degistirin

sena2041

yarın veteriner arkadasımı çağırdım gelicek muayene edicek ona göre serum falan vericek

Hatekom86

Serum dan sonra 2 gune duzelir ayni durumu yeni yasadik