Kedimi Zayıflatmak İçin Ne Yapmalıyım?

Vaig

Kedim 6,30 kg. Ama normalde de iri bir kedi olmasına rağmen biraz göbeği sarkmaya başladı. Zayıflaması için ne yapmalıyım?

18 CEVAP

Vaig

Kedim sokak kedisiydi. Kisirlastirilmis mama kullaniyorum. Gunde iki ogun veriyorum. Sabah ve aksam yarim cay bardagi kadar. Ama koydugum gibi bitiriyor ve surekli istiyor. Hareket ettirmeye calisiyorum ama biraz tembel. Mama olarak proplan kullaniyoruz.

Vaig

Önerileriniz için hepinize teşekkur ederim. Dikkate alacagim. Eger bir gelisme olursa haber edecegim. :)

Vaig

Daha fazla koydugumuzda kilo aliyor ne yazikki :( yasi 1,5