İç Parazit Hapı Ve Yan Etkileri

İyi geceler herkese,

Bu konuda birçok soru var ve hepsini de tek tek okudum. Yalnız yine de kendi soruma tam olarak yanıt alamadım. Geçen hafta iç parazit nedeniyle tedaviye başladık ilk önce caniverm kontil uygulandı. İki üç gün ishal olabilir merak etmeyin dediler tamam dedim onda sorun yok ki olmadı da ama cumartesi günü ikinci doz tedavi uygulamasında caniverm hap verildi. O gece sorun yaşamadık ama sabah kustuğunu farkettik. Bir daha kusmadı. Fakat dün akşam üstünden beri ishali var. Bu durum normal mi? İştahında ve hareketlerinde hiçbir kayıp yok çok şükür. Hala çok enerjik ve çok obur ama ishali ve hafiften ateşi beni endişelendiriyor bunları geçirmek için ne yapabilirim?

2 CEVAP

Cevap verebilecek olan var mı?

Gayet Normal Durum 3 günü geçen ishallerde veterine hekiminize başvurabilirsiniz.

Kafanıza takılan sorular için bize +90 216 747 1 444 nolu WhatsApp hattından yada Bostancı da Bulunan Kliniğimizi Ziyaret ederek danışabilirsiniz
RanTe Veteriner Kliniği