Patoş Kedim

patkam

Arkadaşlar benim patoş kedim ne zaman bigisayarınmı leptopumu açsam geliyor üzerinde oturuyor :))Aslında hoşuma gidiyor ama bunun nedeni nedir sizce?

10 CEVAP

Dila2003

benim kedimde masa üstü bilgisyarım var nun ekranı önün egeçiyor ve izin vermiyor oynamam falan o kendisine ilgi çekmeyi istiyor :)

Aynı durum bizdede var :)

patkam

demekki herkesde var

Badems

Sıcak diyedir :)

Badems

O zaman ilgiyi kendine çekmek istiyor olabilir ilgilenmeniz için

ilgi çekmek istiyor ve bilgisayarın sıcaklığını seviyor

potterim

tek kedi olmaya gerek yok :)bizim potterda rahat duramaz ama bizim favorimiz birde ekran yalanma ekran yalamadan duramaz ama hiç umrumda değil ekranımı yalayıp yalamaması o sağlıklı olsunda ne istediğini yapsın benim miniğim :):)

patkam

Ayyy yerim ben onları zaten yeterince okşuyorum oynuyorum daha ne istiyor?çok tatlılar ama

patkam

Ama yeni açtığım zaman ve soğukkende oturuyor

patkam

Yorumlar için herkese teşekkürler :)