Mantar

Aleyna0606

Merhabalar,

2 tane kedim var birinde kulaginda hafif tuy dökulmesi var. Mantar oldugunu soyledi içten ve tablet önerdi 140 tlye. Alamadim acikcasi cok pahaliydi. Eczaneye gittim Funit verdi bana veterinerlerde bunu kullaniyomus. Yalniz bide size sorayim dedim bilginiz varsa bunu nasil kullaniyoruz veya kdr vermem lazim. Icinde minicik toplar var.

1 CEVAP

Funit çok mecbur kalırsan kullan. Karaciğeri yoruyor. 140 tl. dediğiniz tablet hangisi?