Appetite

leopaw

Şuan kedilerine aro ve croque karıştırıyorum.Crowue bitmek üzere yani sadece aro diyebiliriz.Ailem aro fiyatlarında mamadan fazla almıyor.Mesela kilosu 10 TL ise aronun 15 TL olmaz.Appetite önerilmişti.O efeffenşn ürünüymüş yani croque ile aynı.İçerik ise şu;

Appetite Kitten

Ürünün İçeriği;

İşlenmiş tavuk proteini (min. % 35), tahıllar, işlenmiş hayvansal protein, tavuk yağı, pirinç, potasyum klorür, ciğer aroması, tuz, taurin, A, D ve E vitaminleri, mineraller, antioksidanlar.

Ürünün Analizi;

Protein % 35,00, yağ % 14,00, ham kül % 8,00, ham lif % 2,50.

1.5 kg 20tl.Çok fark yok aro ile fiyatın.Acaba aro mu bu mu?
Aronun içeriğde şu;

İçindekiler: Kurutulmuş kuzu eti(%30), buğday,pirinç(%15), mısır, buğday kepeği, hayvansal
yağ(tavuk yağı), bira mayası, ciğer aroması,balık hidrolizatı, kurutulmuş şeker pancarı,
vitamin ve mineraller, aminoasit(taurin), peynir
altı suyu tozu, tuz, keten tohumu, mısır gluteni

Protein %27

Birde bunlar dışında çok pahalı olmayan mama öneriniz var mı?Bizim burada petshopta reflex açık var 15.kg paket gekiyo 500 Gr ağzı kapalı paketlere koyuyolar.1 kg si 15 TL oluyo ne yapmalıyım?

5 CEVAP

leopaw

Alacağım mamalar firması güvenilir olmalı ve vitamin eklemeleri de iyi olmalı bu arada.

En güzel besin barftır. En kötü barf en iyi kuru mamadan iyidir

@boolofelves haklısınız ama sokak kedileri için soruluyor bu mamalar tüm sokak kedilerini çiğ besleyebilecek paramız olsaydı biz burda olmazdık :). Bence aro ve appetite dönüşümlü kullanabilirsin 1 paket aro alırsın o bitince 1 paket appetite alırsın. Reflex’le appetite’in içeriği tamamen aynı ama reflex daha pahalı, bence reflex alacağına appetite al.

leopaw

Sağolun.Son bir aprum olacak aro ve appetite arasında hangisi daha iyi acaba?

leopaw

Farklı marka öneren olursa onlarıda açığım.