Hangi Mama

Emre41

Oğlum 16 aylık , 3hafta önce kisirlastirdim biraz kilo verdi çok fazla strese girdi o yüzden kısır mamasına geçmedim. Kısır maması kullanmasam bir süre daha sorun olur mu ? Hangi mamayı önerirsiniz daha önce prochoice somonlu kullandım. Şuanda felicia somonlu kullanıyoruz.

2 CEVAP

Merhaba bende erkek kedimi kısırlaştırdım ama hiç mamayı değiştirmedim aynı mamayla devam ediyor herhangi bir sağlık sorunu da çıkmadı gayet iyi o yüzden çok fazla bir fark araama aynı mamaylada devam edebilirsin. Hem kedinin alıltığı damak tadını değiştirmen biraz zaman alabilir her mamayı yemiyebilir.

bihtercik

içerik olarak kesinlike n&d