Bursada İyi Bir Veteriner Çook Acill

Asaceren

Merhabalar 2.3 gün önce tavşan sahiplendik gayet sağlıkliydı ama karnından bir takım az da olsa gruldama sesleri geliyor hiç bir halsizliği yok ama aradığımız veterinerlerin pek bir bilgisi yok veteriner bulamadık osmangazide tavşanlarada bakan iyi bir veteriner varmı lütfen çok acill

5 CEVAP

Bursa Merkez veteriner ve Akademi Veteriner. Eğer bütçe olarak en iyi en uygun fiyatta merkez veteriner üüstelik karı koca çok ilgililer bu ikisini tavsiye ediyorum.

bademthecatt

Ben Armilla veterineri tavsiye ederim çok iyi ve bilgililer

Mrtkaytan

Armilla mı

bademthecatt

Evet

bademthecatt

Niye böyle bi cevap verdiniz:D