Pulbiber Vakası:(

bihtercik

mutfakta baharatlıkta pulbiber vardı kedim kapağını açmayı başarıp bir güzelce yemiş.
sizce bir sorun olur mu? ne yapmam gerekiyor :(

5 CEVAP

lwb

Çok mu yemiş?
Midesini rahatlatıcı şeyler verebilirsiniz yoğurt,malt macunu gibi.
Kakasını yaparken yanabilir onun haricinde çok bir sorun olucağını düşünmüyorum

lwb

Değişik bir damak tadı varmış cidden, umarım bir şey olmaz ki olucağını düşünmüyorum, siz yine ishal yapmıcak şekilde yoğurt verin derim, ben olsam öyle yapardım, yoğurt normal şartlarda da zararlı bir besin değil onlar için aksine yararlı biliyorsunuzdur ki

bihtercik

güncel

bihtercik

veteriner hekimimle görüştüm alerjik sorun veya bağırsak problemi olabilir,gözlemleyin dedi.
şuanlık bir şey gözükmüyor ama çok şaşırdım bir kedi neden pulbiber yer ki? :/

bihtercik

evet biliyorum ama keşke yese...
kedim mama ve zeytin haricinde evden hiçbir şey yemiyor :(