Kedim Yüzüme Saldırıyor

aleynarin

kedim hiç yapmadığı halde son 2 gündür yüzüme saldırıyor bi anda yüzüme atlayıp tırnaklarını geçirmeye çalışıyor normalde birlikte uyurken dün gözüme saldırdı bugünde yüzüme atlayıp yanağımı çizdi aynı durumu yaşayanlar var mı ne yapmalıyız?

1 CEVAP

Kediler Strese Girer mi? Nasıl Anlarım? Strese giren veya Aşırı Tedirgin Kedimi Nasıl Sakinleştiririm? Hepsi ve daha fazlasını bu yazımızda bulabilirsiniz! İyi Okumalar...

Kedim Strese mi Girdi?

Kafanıza takılan tüm sorular için: +90 216 747 1 444 nolu whatsapp hattından veya RanTe Veteriner Kliniği adresinden irtibat sağlayabilirsiniz.