İndirim

Deliladilan

bildiğiniz üzere 29 kasım black friday indirimleri var. petlebiye de gelecek mi ? bayağı bi alışveriş yapıcam çünkü indirimden faydalanmak daha mantıklı. bilgisi olan var mı? :)

6 CEVAP

Urube

Önce bindirim, sonra indirim. Dikkat!

Türkiyede indiirmden önce bindirim geliyor 11.11 de gördük. Diğer sitelerde uzun zamandır takip ettiğim kol saatine önce bindirim geldi sonra inidirim ayağına aynı fiyata çektiler

Faytekin

Burası güzel bir indirim sunarsa bende alırım mama, kum vs..yapmazlarsa yapan yerlere araştırmaya devam :)

Deliladilan

: (

Deliladilan

o zaman hiç öyle atraksiyonlara girmeyelim 3ün 5 in peşine düşmeye gerek yok :)

Deliladilan

üzücü