Yine Bir Mama Sorusuyla Gündeme Geliyoruz

Mama önerisi olarak birçok şey okuyoruz günlük veya haftalık herkes deneyimlerine göre birşeyler söylüyor. Bununla birlikte bana gerçekten güzel bir mama gerekiyor. Hills kullanıyordum 3 aydır bitmek üzere ve Hills markasının da çöp olduğunu söyleyenler var.
Aydınlatır mısınız?

19 CEVAP

ND ye içim ısınmıyor nedense bilemedim? Düşük tahıllı olan morina balıklı ve portakallı olanın 10 kilogramından sipariş vereceğim sanırım..

Son olarak , Matisse ve ND olarak eleme yapmak istiyorum.
N&D markamızın 10 Kilogramı **380 lira **
Matisse ise 265 lira
135 liralık bir fark söz konusu, aradaki bu fark gerçekten kaliteye ve içeriğine yansımışmıdır?

BalliBadem

Bende kafama çok takıyordum önceden şimdi bütçeme göre bildiğim markalardan alıyorum petshoptan içerik okumayıda biliyorum zararlı bişey yoksa ve kedimde severse arada o mamadan alıyorum evde güvendiğim yaş mama yumurta vs takviye yapıyorum tüm mamalar çöp çok takmayın

SEAGULL

N&D tahılsız çeşitleri. Bir de günlük verdiğiniz mama miktarı ne az ne çok olsun.