Kedi Macunu

cimencimen

Kedi macunu kullanıyor musunuz? Kullanan varsa önerebileceği bir marka var mı?

8 CEVAP

Bağışıklıktan ziyade midedeki tüy topaklarının dışkıyla atılması için kullanılıyor. Bağışıklık için daha farklı alternatifler var. Ben zoovital kullanıyordum memnunum, şimdi ilk defa gimcat aldım kedim sevmedi nedense, yaş mamaya katınca yiyor ama.

winsti

Ben kullanmadım ama araştırdım bağışıklık sistemlerine çok iyi geliyormuş youtuba'a bakabilirsiniz dün benimde kedilerim öldü kullanın onlarda ölmesinler:(

BalliBadem

Çeşitleri var tüy yumağı vitamin vsvs

Sorguc84

Gimcat soft

Mrtkaytan

Gimcat in tüm ürünleri olur

mervegck06

gimcat im ürünlerini kullanıyoruz.

jelli

gimcat malt soft extra gayet güzel bir ürün, kedim de severek yiyor.

Kedime gimcat’in hem maltını hem multivitamin macununu aldım. Kedim bayılıyor. Tüylerinde de baya iyi etki gözlemledim. İpek gibi oldu tüyleri, parlıyor. Veterinere sormadan almamak lazım ama öncesinde bir danışın.