Köpeğimin Dışkısı Mukuslu

gzmbnl

Merhaba arkadaşlar 1 yaşında pug cinsi bir kizim var yaklaşık 1 saat önce dışkısını yapti ishal gibi değildi ilk yapişinda biraz kati biraz sulu gibi biraz inceledim sulu görünmesindeki sebep mukus gibi bişeyler olmasi. İçerisinde kan yok allaha şükür. Ama devamli yapmaya başladı ve bildiğiniz ishal şuan. İştahi yerinde enerjisi de ayni şekilde :) ama ishalinin geçmesi için ne yapmami önerirsiniz? Cevaplarinizi bekliyorum...

3 CEVAP

kadifeozkan

Merhaba biz de benzer bir sorun yaşamıştık. Yağsız tuzsuz bir pirinç lapası verin bir süre ve bol bol su verin. Su içmez ya da kusma da başlarsa serum takılması gerekebilir. dışarı çıkardığınız zaman ot yemesine ve soğuk zeminde yatmasına da izin vermeyin. Onlar da aynı bizim gibi üşütebiliyor. Fakat ishal geçmezse ilaç tedavisi gerekebilir.

gzmbnl

Cevabiniz için teşekkür ederim. Haşlama patates yedi az biraz yoğurt ile karıştırıp verdim. Lapa da aklima geldi bu çare olmazsa birde onu deneyeceğim... saniyorum üşüttü hem çim yemişti bir önceki gün hemde çimler islakmiş göbeği islanmişti kiyafetinin... inşallah kusmaz yada başka bir sorun çıkmaz... sabaha kadar uyumadan bekledim... umutla bekliyorum bakalim...

gzmbnl

Ateşi çıktı veterinere gittik iğne yapildi biraz daha iyi şimdi