İç Parazit İçin İlaç Mı İğne Mi?

Esraekinci

Kedim pars'ın iç parazit yaptırmam gerekiyor ama ilaç mı yoksa iğne mi kullanmalıyım hangisi daha iyi olur bilemiyorum yardımcı Olursan mutlu olurum

6 CEVAP

Biz ilk iç parazitlerini iğne olarak yaptırdık sonraki seferlerde hap ya da şurup kullanarak devam ettik.

Yrnkrblt20

Biz her defasında iğne yaptırıyoruz şimdiye kadar sorun yaşamadım rahat 3 ay sürüyor dışarıda gezmesine rağmen. Kedim 2 yaşında bu arada

dilanabanoz

bioline ense damlası iç dış tüm parazitlerde etkili deniyor.. ben bir veteriner tanıdığa sordum iç parazit için enjeksiyon olur damla olmaz dedi ama kullananlar etkili olduğunu söylüyor bir araştır istersen enjeksiyondan da ilaçtan da daha kolay bir yöntem eğer etkiliyse

dilanabanoz

pardon bioline değil broadline olacak

Kediye her iç parazitte iğne yaptırmana gerek yok hapını alıp evde kendinde verebilirsin çok bir şey değil 25 krşa alıyorum ben veterinerden

bademthecatt

@cagladegirmendzhi merhaba hap 25 kuruş mu Bursa’da mısınız hangi marka ve hangi klinik söyleyebilir misiniz?