Seçicilik

Shaco

Anket

Ev yemekleri ver hep
(1 oy)
Başka mamalarda dene
(6 oy)
İnternetten aparetif köpek yemekleri al
(2 oy)
Toplam (9 oy)

Şuana kadar denemediğim bir marka kalmadı hiçbir mamayı yemiyor çok çok az tadıp bırakıyor ev yemekleriyle beslemek zorunda kalıyorum mamalrının hepsini sokak hayvanlarına verdim çok şükür ama bizim ufaklığa bir çözüm önerecek var mı ?

5 CEVAP

BalliBadem

Şıklar uymadığı için yazıcam ev yemeğinin içine mama katınca yiyorsa öyle yapın derim

Shaco

ev yemeklerini yiyyo mamalarını yemiyor

Shaco

ayıklıyor baya

BalliBadem

Köpek zaten kedi gibi taurin ihtiyacı falan yok bence ev yemeği yesin köpek vitamini verebilirsiniz belki

Shaco

rafadan yarı sulu yumurtayla bulayıp verdim yedi biraz yumurta çok seviyor her sabah vermemin sakıncası var mı ?