Kedimin Aşırı Hırçın Sevilmesi

Kedimiriltisi

Biz eşimle kızımı hiç incitmeden narin narin seviyoruz öyle alıştırdık. Ama arkadaşlarım geldiğinde hayvanın canını çıkarırcasına seviyorlar. Sinirden deliriyorum ama bir şey diyemiyorum fa kalp kırmamak adına. Çok sinirleniyor hırlıyor. Ne yapmalıyım bilmiyorum. Yaşıyormusunuz sizde bu tarz durumlar

6 CEVAP

Deniz579

Kendi adıma konuşayım. Hiç kimse ister annem ister dostum olsun benim çocuklarımın canını yakamaz. Sevmek için bile olsa. Arkadaşımsa arkadaşlığını bilecek misafirimse misafirliğini. Ona zarar verdiğini, huzursuz ettiğini gördüğüm an ikaz ederim. Bir kere başıma geldi kovmaktan beter ettim.

BalliBadem

Ben biraz hırçın severim ama misafir çocukları gelince sinir oluyorum bilmiyorum kızsan dert kızmasan dert bazen kızıma biraz hırçın olsada bi tırmalasa diyorun

minnoskoss_123

@Ballibadem keşke yaa:D

ZehraBulutt

Hahaha benim kedimi kimse hırçın sevemez, canlarına okur vallahi. Anında ısırır. Bütün misafirler saygıyla yaklaşıyor kedime :)

Benimki misafir görünce kaçıp saklanıyor :D. Ama annemle babam da çok sıkıştıra sıkıştıra severler. Bu yüzden sanırım, kedim ailede en çok beni seviyor :)

Zehrasnmz

Uygun bir dille uyarırsanız sorun olacağını zannetmem. Zaten bu uyarıyı sorun yapan bir insan da size sizin ona verdiğiniz kadar değer vermiyordur.