Kedi Uyuz Tedavisi

Kediannesi12

Veterineri değiştirdik gittiğim vet uyuz dedi bize diğeri mantar demişti mantar aşısı yapmıştı şimdi bu vet 2 aşı yaptı yaralar kurudu ama 4 gün sonra bir aşı 2 gün sonrası da 1 aşı daha yapmamız lazım diyor sizin başınıza hiç geldi mi uyuz nasıl tedavi ettiniz

1 CEVAP

mervegck06

eğer kulak uyuzu ise oridermyl adında bir krem var 21 gün kullanımda hiç birşey kalmıyor.
benim kedimde de kulak kiri var ve uyuza sebep olabilir dedi veterinerimiz ve Oksibor (eczanelerde 27 tl)damla önerdi. işe yarayacağını söyledi.