Kedim Sürekli Kaçmak İstiyor

bngs

yaklaşık iki hafta önce kedim terastan atladı ve tam akciğerlerinin olduğu kısıma dikiş attılar kesik olduğu için ve ön patisinde hasar vardı şimdi iyileşti dikişi çıktı ayağı çok iyi eskisi gibi oldu.
Ama eskiden de evden kaçmak istiyordu sürekli apartmana inip kokluyodu her yeri 6 ay teras açık durdu hiç bir şekilde atlamadı ama terası kapatınca atladı kedi 8 aylık açıkcası zor bi dönemden geçti kedim ve şuanda kısırlaştır diyorlar dişi olduğu için daha zor bi ameliyat ne yspmalıyım 4 aylıkkende evden kaçmak istiypdu şimdide hala devam ediyo kapıyı açarken tedirgin oluyoruz ne yapmalıyım sizce

1 CEVAP

ZehraBulutt

Bir iki hafta daha kendini toplasın ondan sonra kısırlaştırın. Bu süreçte çok dikkatli olmalısınız, teras kapalı dursun. Benim kedim de kısır olmasına karşın kapı açıldıkça dışarı çıkar, doğaları böyle meraklılar. Eve girip çıkarken dikkatli olacaksınız tek çare bu.