Yatak Sorunsalı :/

bihtercik

Merhabalar, şuana kadar her tür yatağı aldım kızıma denedi ama hiçbirinde uyumak istemiyor.
Sadece benimle uyumak istiyor.
Şuan iki yaşında ve hala uğraşıyorum bu durumla.
Kendi yatağına kedi otu kullansam işe yarar mı? Sakıncaları var mı?

10 CEVAP

BalliBadem

Neden sizle yatmasını istemiyorsunuz?

mervegck06

bence hiç uğraşmayın kediler özgürlüklerine düşkündür ve nerede isterlerse orada uyuyorlar maalesef.

Kevserhaksever

Bende neler yaptım yine yanimda uyuyordu en son artık o yatınca rahatsız etmeye başladım ayak ucuna terfi etti sonra ayakla da ona rahatsızlık verince şimdi kendi keyfi nereyi isterse yatıyor yanimda değil:)) ama yavru olduğu için hemen kavradı yetişkin kedi de kolay olur mu bilmiyorum. Kedi otu sürebilirsin bence biraz koku kalcak şekilde baya dikkatini çekiyor diye duydum bu tırmalama tahtası kullanmayan kediler için falan da kedi otu sürerek alıştıralar var baya. Alışana kadar bir sakınca olduğunu sanmıyorum ben. Düşündüğümüz kadar hassas değiller bence :))

Ecerana

valla bnim ki ler ayak ucuma yatsa şükrediyorum yanımda çok yatmıyorlar bazen biri başucumda yatar o kadar. Yani kedilerim yanımda yatsa hiç sorun etmezdim:) vantuzlu kedi cam yatağını denediniz mi bizim kedilerin favori mekanıdır cam yatağı

Kontesiim

Çoğu kedi sahipleride yanimda yatsın diye bakar :)) kaloriferlere asılan yataklardan kullanmayı deneyin çok seviyorlar

Ecerana

bizim ki ler sıcaktan pek hoşlanmazlar hem de kalorifer yatağı ev de de yapılabilir isterseniz o yüzden bn almaya gerek duymadım. *********** sitesinden indirime girdiğinde 30 kusür a almıştım bi kaç ay önce şuan indirim de mi bilmiyorum ama daha sonra bu yatağın ikincisini de toptanmallar.com sitesinden aldım sorunsuz geldi orada 30 TL. bnim aldığım petzoom memnunum marka ama bir de sunny seat diye marka var o bun kenar ipleri telden yapılmış o daha iyi diyorlar kenarları tel olduğu için galiba. bn çok da fark olacağını zannetmiyorum bizim ki ler ipleri dişlemeye çalıştı hep ama hiç eskime olmadı

bihtercik

ben deli uyuyorum ve rahat uyku çekemiyorum :( bencillik de yapmak istemiyorum ama bir şekilde alıştırmak istiyorum :/

bihtercik

güncel :(

bihtercik

aldığınız sitenin linkini atabilir misiniz?

bihtercik

kalorifer yatağı da var ama geceleri kullanmıyor. gerçekten her türlü yatağı var ama yinede benimle uyuyor :D