Kaka Sorunuuu

ceydd

Kopegim 2 aylık bir pug yavrusu. Ve çok kaka sık kaka yapıyor. Dün günde 6 kez, bugün ise sabah 5ten beri 8 kez yaptı. Ama kakasinin kıvamı normal. Bu kadar cok yapması normal mi? :/

3 CEVAP

yarengenc

biz de ilk sahiplendigimizde kaka egitimi yoktu ve temizlemekten bikmistik su an 3 aylik bir goldenimiz var ve hala gunde 5 kere yapiyordur vucutlari kucuk oldugu icin az az ve sık sık yapiyorlar ama yavruluk donemleri bittikten sonra sayisi azalir :)

meriistt

beslenme düzeni nasıl?

ceydd

evet teşekkür ederim kendisi şuan 3 aylık olmak üzere önceye göre azaldı denebilir :)